Witajcie w naszym serwisie!

Odkąd pamiętamy, jesteśmy wędkarzami. Polujemy na drapieżniki i ryby spokojnego żeru. Łowimy na spinning, sztuczną muchę i wiele innych metod, w Polsce i za granicą. Odwiedzamy sklepy i targi wędkarskie, testujemy sprzęt. Zachwycamy się pięknem przyrody, którą można podziwiać nad wodą i cenimy sobie spokój, jaki to daje. Zawsze uważaliśmy, że wędkarstwo to nie tylko łowienie ryb, a raczej styl życia.

Swoją pasję przenieśliśmy na płaszczyznę zawodową. Nasza firma rozpoczęła działalność w 1995 roku w Polkowicach. Wszystko zaczęło się od małego sklepu wędkarskiego. Działalność na rynku zawsze szła w parze z ciągłą nauką. Chęć nadążania za nowościami, zdobywania szerszej wiedzy – popartej sumienną praktyką – pozwala nam dziś mieć rzetelne i fachowe podejście do handlu wędkarskiego, a co za tym idzie – do naszych klientów.

Ponieważ wędkarstwo zawsze było dla nas wyjątkową formą spędzania czasu, nasza oferta od początku skupiła się na produktach, które pomagały skutecznie rozwijać pasję nam i naszym znajomym wędkarzom.