Zapraszamy do naszej filmoteki. Znajdziecie tu relacje z wypraw, a także materiały instruktażowe i pogawędki ze sklepu wędkarskiego. Poniższa lista to kolekcja filmików, do których mamy szczególny sentyment i często do nich wracamy.

Wszystkie możecie zobaczyć na naszym kanale YouTube:

JUBILEUSZOWE BOLENIE

Letnia wyprawa nad Odrę. Niesamowity klimat, przepiękny zachód słońca i piękna ryba pod koniec dnia. Lubimy ten film, bo dobrze pokazuje, co takiego szczególnego widzimy w wędkarstwie. No i ta muzyka… Aż chce się wrócić nad rzekę.

JESIENNY SANDACZ

Październikowa wyprawa nad Odrę. Po letnich polowaniach na bolenie i szczupaki przyszła kolej na podwodne wilki – sandacze. Uzbrojeni w cięższe zestawy, późnym popołudniem docieramy nad brzeg rzeki. Czy uda się coś złowić już za pierwszym podejściem?…

WIELKI OKOŃ NA TELESKOP

Na daleki spacer z psem przezornie zabrałem plecak, do którego wrzuciłem pudełko z przynętami okoniowymi, kołowrotek z nawiniętą cienką linką i nowy nabytek – sprytny, króciutki teleskop Shimano. Czy delikatny kijek pomyślnie przejdzie chrzest bojowy?..

JESIENNE SZCZUPAKI NA WOBLERY

Co robi wędkarz na wakacjach zaraz po rozpakowaniu się?… Oczywiście, idzie nad wodę i sprawdza, co w niej pływa! Tym razem szczupaki współpracowały i zapewniły sporo dobrej zabawy!

CASTING - DOBÓR WĘDKI I PROWADZENIE PRZYNĘT

Odwiedzamy sklep wędkarski, by porozmawiać o wędkarstwie castingowym, a w szczególności o łowieniu szczupaków na jerki. W tym odcinku możecie usłyszeć ciekawe rady dotyczące doboru wędki, a także techniki prowadzenia przynęt.